אודותינו

 
 

חנות אופטיקה רייס נוסדה בנובמבר 1978 על ידי הבעלים, עודד ואורית רייס. החנות שלנו מציעה מגוון שירותי אופטומטריה קלינית, וכן מתאימה, משווקת ומוכרת משקפי ראייה ומשקפי שמש. עודד למד את רזי המקצוע מאלף ועד תו בגרמניה, העמיק את ידיעותיו בישראל וב- PCO בארצות הברית, וכיום הוא אופטומטריסט קליני מורשה.


את שמנו הטוב רכשנו בעבודה קשה, עקבית ומקצועית במשך 30 שנה, וכיום אנו מוכרים בכל רחבי הארץ. בדיקות העיניים המקיפות והדקדקניות של אופטיקה רייס הן שם דבר, ועומדות בראש מעיינינו. כיוון שהחנות מנוהלת על ידי בעלי העסק עצמו, אצלנו לא תמצאו חוסר-יחס או חוסר אכפתיות - אלא אך ורק טיפול מקצועי, אישי ואדיב.


הסבלנות, האבחונים, הטיפולים והגישה המקצועית מוכיחים עצמם לאורך כל הדרך, ויעידו על כך לקוחותינו המרוצים, ואף אלו שנכנסו באקראי לבית העסק לקבלת שירות אותו לא קיבלו במקום אחר. כל מי שנתקל בבעיות כאלה ואחרות, שלא נפתרו בחנויות אופטיקה אחרות, יטופל לשביעות רצונו המלאה באופטיקה רייס.


בריאות העין וראייה טובה הם המוטו המוביל שלנו
, לצד אחריות-מוצר ושירות ללא פשרות. טובת הלקוח שלנו עומדת מעל לכל, ולכן אצלנו תמצאו את מיטב המסגרות האופטיות והקולקציות של משקפי השמש. כל המוצרים מגיעים ממיטב היצרנים, בעלי המוניטין הטובים ביותר בשירות ובאחריות על המוצר.


אופטיקה רייס מחויבת למקצועיות, לאיכות ולאחריות. בעלת העסק, אורית, אינה מתפשרת בכל הנוגע להתאמה נכונה של המסגרת ללקוח, תוך התחשבות מלאה באפשרויותיו הכספיות. למסגרת המשקפיים תפקיד משמעותי במיוחד, שכן עליה להתאים הן לפנים והן לנשיאת העדשות האופטיות.


אצלנו לא תמצאו מוצרים מיבוא מקביל, אלא רק מוצרים העומדים בקריטריונים הגבוהים ביותר בתחום האופטיקה. כל אחד מלקוחותינו הוא פרסומת מהלכת לאמרה הידועה "לקוחות מרוצים הם לקוחות ממליצים", ואנו גאים בשירות ובאיכות להם התחייבנו בפני לקוחותינו. אנו גאים באיכות המסגרות שלנו - הן לצרכים אופטיים והן למשקפי שמש,  ממיטב המותגים: שנל, Swarovski, Lunor, ICI Berlin, Chopard, Stark ורבים נוספים.
 


שביעות רצונכם היא נר לרגלינו וכל אחד מלקוחותינו הוא מרכז העניינים.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.


* הנחות לחברי כל קופות החולים
* גישה נוחה ללקוחות החנות

 

 

אופטיקה רייס

אופטיקה רייס

עודד רייס בבדיקת ראייה

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר